Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 300,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Reference

Je to skvělá úspora nejen času, ale občas i nervů z plných parkovišť, front na pokladnách a podobně.
Mgr. Daniela Ďásková, Bezděčín

Potraviny jsou velmi pěkně zabalené, zelenina je čerstvá.
Jiřina J. Jihlava

Byla jsem překvapená, jak jednoduše a rychle se dají objednat potraviny.
Michaela Holoubková, Senožaty

Tomi MARKET může vyřešit problémy se zásobováním mě i ostatním spotřebitelům v obtížnějším postavení.
Josef Tůma, Útěchovičky

V Praze využívám obdobných dodávkových služeb a tak mohu porovnávat. Přístup dodavatele, pružnost při změnách v objednávce a spolehlivost dodávky, je u tomimarketu.cz podstatně lepší. Ochota doručitelů dodávky v Praze je značně proměnlivá a s ochotou pana Tomáše Vacka se nedá srovnat.
Jaromír Vepřek , Pelhřimov, Chvojnov

  1. Úvod
  2. Praní a úklid
  3. Praní
  4. Prací prostředky
  5. Odstraňovače skvrn
  6. Vanish Oxi Action Pink odstraňovač skvrn 665 g

Vanish Oxi Action Pink odstraňovač skvrn 665 g

Vanish Oxi Action Pink odstraňovač skvrn 665 g Odstraňovač skvrn Oxi Action odstraní všechny druhy skvrn, i ty nejvíce odolné. Použitím tohoto jedineč... celý popis
158 Kč
131 Kč
bez DPH
Číslo produktu:101010
EAN kód:5997321747101
Značka:Vanish
Kompletní specifikace

Vanish Oxi Action Pink odstraňovač skvrn 665 g

Odstraňovač skvrn Oxi Action odstraní všechny druhy skvrn, i ty nejvíce odolné. Použitím tohoto jedinečného přípravku získáte čisté prádlo, bez nehezkých skvrn a flíčků. Oceníte ho zejména při odstraňování skvrn z potu, ovoce nebo zažrané špíny, kde je potřeba použít silný přípravek. Vaše prádlo bude zase jako nové!

Přípravek odstraní všechny druhy skvrn, od těch čerstvě vytvořených, až po ty, které se zdají neodstranitelné. Bílé, ale i barevné prádlo často trpí nejrůznějšími skvrnami od ovoce, špíny nebo potu. Tento jedinečný přípravek vaše prádlo opět dokonale vyčistí a dodá mu původní bezchybný vzhled. Přípravek můžete bez obav použít na bílé i barevné prádlo. Dopřejte si dokonale čisté prádlo!

Před praním:
- Smíchejte ¼ odměrky prášku se ¾ odměrky vody.
- Aplikujte tuto směs na skvrnu.
- Drhněte skvrnu podle potřeby.
- Po přípravě vyperte jako obvykle.
- Vyčistěte a osušte odměrku před jejím vrácením do nádoby.

Praní v pračce:
- Na odolné skvrny: do zásuvky na prací prostředky přidejte k pracímu prášku jednu odměrku Vanishe a perte jako obvykle.
- Na normální skvrny přidejte 1/2 odměrky.
- Perte jako obvykle.

Namáčení:
- Na odolné skvrny: ve 4 litrech teplé vody (max. 40 °C) nechte zcela rozpustit 1 odměrku prášku Vanish Oxi Action a nechte máčet. Na méně odolné skvrny můžete použít 1/2 odměrky.
- Barevné prádlo: namočte nejvýše na 1 hodinu.
- Bílé prádlo: namočte nejvýše na 6 hodin.
- Po namočení perte jako obvykle nebo důkladně vymáchejte.
- Chcete-li v případě odolných skvrn dosáhnout nejlepších výsledků, před mácháním prádlo promněte.

665 g = 22 dávek

Vždy dodržujte pokyny k praní na štítku pro péči o oděv nebo látku. Zkontrolujte stálost barvy otestováním na skrytém místě na látce. Opláchněte a nechte oschnout. Po každém použití víčko opět uzavřete a přípravek Vanish Oxi Action uchovávejte na chladném a suchém místě. Dávkovací odměrku vraťte zpět do nádoby s přípravkem až tehdy, když bude čistá a suchá. U odolných skvrn může být nutno proces zopakovat. Nepoužívejte na žádné oděvy nebo koberce vyrobené z vlny, hedvábí či kůže. Nepoužívejte na povrchově upravované nebo natírané povrchy - například dřevo, kovy atd. Nenamáčejte látky s kovovými upevňovacími prvky nebo s povrchovou úpravou zajišťující odolnost vůči ohni. Nevystavujte ošetřené nebo namáčené oděvy zdrojům přímého tepla ani přímému slunečnímu světlu před jejich vypráním nebo pečlivým opláchnutím. Zajistěte, aby výrobek nebyl v nádobě ničím kontaminován. Jakmile dojde ke smíchání, neponechávejte roztok v hermeticky uzavřené nádobě. Z roztoku se bude uvolňovat kyslík a v uzavřené nádobě by mohlo dojít k hromadění tlaku s následkem úniku výrobku.

Nebezpečí. Bezpečnostní informace: Nebezpečné látky: uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku (2:3). Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima, kůží nebo oděvem. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranné brýle nebo obličejový štít. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte Toxikologické informační středisko/lékaře. Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte Toxikologické informační středisko/lékaře. Nádobu uchovávejte v chladném a dobře větraném místě. Pro citlivou pokožku se doporučuje použití rukavic.

Složení: 30% a více bělicí činidla na bázi kyslíku, méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, zeolity, enzymy, parfém.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.