Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Reference

Je to skvělá úspora nejen času, ale občas i nervů z plných parkovišť, front na pokladnách a podobně.
Mgr. Daniela Ďásková, Bezděčín

Potraviny jsou velmi pěkně zabalené, zelenina je čerstvá.
Jiřina J. Jihlava

Byla jsem překvapená, jak jednoduše a rychle se dají objednat potraviny.
Michaela Holoubková, Senožaty

Tomi MARKET může vyřešit problémy se zásobováním mě i ostatním spotřebitelům v obtížnějším postavení.
Josef Tůma, Útěchovičky

V Praze využívám obdobných dodávkových služeb a tak mohu porovnávat. Přístup dodavatele, pružnost při změnách v objednávce a spolehlivost dodávky, je u tomimarketu.cz podstatně lepší. Ochota doručitelů dodávky v Praze je značně proměnlivá a s ochotou pana Tomáše Vacka se nedá srovnat.
Jaromír Vepřek , Pelhřimov, Chvojnov

  1. Úvod
  2. Vydělávejte s TomiMarketem

Vydělávejte s TomiMarketem

 Těší nás váš zájem o navýšení si příjmu. Ano naši zákazníci mají tuto možnost.

Stačí se stát naším zákazníkem a na základě své zkušenosti se zmínit svým přátelům o TomiMarketu.
Souhlasím, že většina lidí nechce nikomu nic prodávat nebo nabízet. Ale zde vůbec nejde o to, někomu něco vnucovat, jak tomu někteří lidé také říkají. Jde o to, podělit se o svou zkušenost s nakupováním na TomiMarketu. Tím nikomu nic nenabízíte ani neprodáváte. Pouze je informujete o možnosti, jak mohou ušetřit spoustu svého času, který věnují každodenním nákupům a jak si mohou udělat život pohodlnější.

Když vám někdo z vašich přátel mezi řečí řekne, že v té a té restauraci dobře vaří, znamená to, že vám říká, že tam musíte jít na večeři? Ne. Pouze vás informuje, že tam byl spokojený a doporučuje vám, abyste tam také zašli. A přesně to je příležitost pro vás. Podělit se se svým zážitkem s vašimi přáteli. Lidé toto dělají běžně, aniž by si to uvědomovali. Jenom je za to nikdo neplatí. My však tuto možnost nabízíme. Přiveďte k nám nového zákazníka, my mu dodáme nákup až domů a vy od nás dostanete odměnu. On bude spokojený, že ušetřil čas a vám poděkuje, že jste mu dobře poradili.

To nejlepší na tom je, že vy k nám nového zákazníka přivedete pouze jednou, ale odměnu vám budeme vyplácet z každého jeho nákupu (59% zákazníků u nás nakupuje opakovaně). Tak si postupně můžete vytvořit příjem, jaký máte dnes ve svém zaměstnání. Do práce pak budete chodit proto, že chcete, ne proto, že musíte.

Kdyby jste měli nákupy zdarma, kolika lidem byste to řekli nebo kolika lidem byste chtěli poradit, že by mohli mít také nákupy zdarma?

Jak jsme se již zmínili, vaší náplní práce bude podělit se o svou zkušenost se svým okolím. Můžete ale také inzerovat na FB a dalších místech. Pokud byste chtěli propagovat TomiMarket prostřednictvím e-mailu, tak pouze se souhlasem osoby, které jej budete posílat. SPAMOVÁNÍ je ZAKÁZÁNO!!!

Určitě jste již nedočkavý, abyste se dozvěděli, kolik si můžete s TomiMarketem vydělat. 

Podle toho, za kolik vy a vámi přivedení zákazníci dohromady nakoupíte v průběhu kalendářního měsíce, tolik vám vyplatíme následující měsíc odměnu. Váš příjem může být pár stovek, ale také několik desítek tisíc korun. Záleží na vás, kolik času jste této činnosti ochoten/ochotna věnovat.

Tabulka odměn:

 
Obrat v Kč/měsOdměna v % z obratuPříjem v Kč
  10.000  1%       100
  15.000  2%       300
  35.000  3%    1.050
  50.000  4%    2.000
  80.000  5%    4.000
100.000  7%    7.000
200.000  8%  16.000
300.00010%  30.000
550.00012%  66.000
800.00015%120.000

 

Průměrná domácnost utratí měsíčně za potraviny a drogerii cca 5 - 7 tisic Kč a některé i daleko víc.

Např.: Vy + 9 vašich přátel u nás budete nakupovat za 7.000 měsíčně (nejedná se o jeden nákup, ale třeba 5 nákupů za měsíc). Vy jste pomohl(a) vytvořit měsíční obrat 70.000 Kč. Z toho vám náleží odměna ve výši 4%, což je 2.800,-Kč. To odpovídá úspoře ve výši 40% za nákup potravin a drogerie. Nakupujete tak se 40% slevou.
Když k nám přivedete 15-20 stálých zákazníků, tak váš příjem pokryje všechny vaše náklady na nákup potravin a drogerie.

Jestliže některý z vámi přivedených zákazníků začne s námi spolupracovat a vy mu pomůžete vybudovat si také příjem (poradíte mu, jak jste toho dosálh(a) Vy, získáte jednorázovou odměnu vždy, když poprvé dosáhne na určitou % odměnu z obratu.

Tabulka jednorázových odměn:

Odměna v Kč% z obratu
1.000  3%
1.500  5%
3.000  8%
5.00012%

 

Pokud jste se tedy rozhodl(a) pro spolupráci, tak se zaregistrujte do e-shopu, pokud jste tak ještě neučinil(a). Pak nás kontaktujte třeba e-mailem nebo telefonicky a my vám přidělíme vaše osobní ID.

 

 

Kontakt
Tomi Market
Tomáš Vacek
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.